Proč jsou vstupenky dražší než u jiných představení?

Jedním důvodem je, že se pokoušíme garantovat divákům dobrý výhled na scénu z každého sedadla. Druhým je, že Shen Yun má obrovskou produkci. Každý náš soubor má přes 80 členů – tanečníků, hudebníků, kteří pracují na plný úvazek, zpěváků, konferenciérů a technický tým. V každé sezóně se pro jeden soubor ručně vyrábí přes 400 kostýmů (a to v New Yorku!), nemluvě o digitálním pozadí. A také cestujeme – protože se snažíme přinést představení do každého koutu Země, zřídka zůstáváme v některém městě více než několik dní. To je dost jiné než u show, která někde zůstává několik týdnů či měsíců.

A také vytváříme každý rok novou produkci! To znamená každým rokem světovou premiéru s novou choreografií a hudebními skladbami, novými kostýmy, designy digitální projekce apod. Pokud uvážíte, kolik je u nás angažovaných kreativních umělců a účinkujících umělců, jde o uměleckou kvalitu v neporovnatelném měřítku.

A je zde ještě něco dalšího. Naši diváci mluví o tom, že: Nelze to srovnat s jinými druhy zábavy. Například, pokud s sebou vezmete dítě, porovnejte cenu vstupenky na Shen Yun s tím, co investujete do jejich vzdělání, kulturních a uměleckých aktivit, zdravého vývoje a vytvářením vzpomínek, které jim zůstanou na celý život. A někteří řekli, že povznášející energie představení a pocit naděje, který ve vás zůstane, jsou ve skutečnosti neocenitelné.